неділя, 9 січня 2011 р.

Син Януковича займеться ландшафтним дизайном Бердичева? ФОТО

Молодший син президента Віктора Януковича, його ж тезко Вітя зізнався, що має потяг до дизайнерської справи. Тож у разі, якщо Віктору Вікторовичу набридне просиджувати штани у лавах Верховної Ради, він зможе спробувати себе у новій ролі – майстра з ландшафтного дизайну. 
"Мене тягне до будівництва, ландшафтного дизайну. І зараз можу розробити щось разом з друзями. Наприклад, нещодавно зробив перепланування будинку одному своєму товаришу", - зізнався Віктор Янукович-молодший "Сегодня".
Імовірно, захоплення будівництвом почалося у "Лідера Лідеровича" ще за часів розробки готелів "Донбас Палац" і "Вікторія" в Донецьку. Як пише газета, Янукович-молодший стверджує, що зараз не володіє жодним бізнесом, але ця сфера досі його манить. 
До речі, старший син президента Олександр Янукович - президент будівельної корпорації "МАКО". Під його егідою наразі будуються яхт-клуб, рекреаційний комплекс і проходить реставрація історичних будівель на набережній Балаклави, пише видання.
На питання, чи не хоче Вітя побудувати власний будинок, він відповів: "У мене є будинок в Донецьку, де живе моя сім'я. Він дуже старої забудови, виріс з гаража. Так вийшло: був гараж, по суті - великий бокс, до якого добудували житлову частину будинку. Але мені хотілося б самому побудувати будинок для сім‘ї", - зізнався президентський син-депутат.
 У дитинстві Вітя інколи побоювався зустрічі з батьком
Нагадаємо, у 29-річного регіонала підростає син. 30-го січня маленькому Іллі виповниться 1 рік. А дружина Ольга, за словами Віті, розділяє його захоплення. 
"Ми обидва любимо машини. Оля водить, я періодично настанови їй даю в цьому плані, стежу, щоб не ганяла", - зазначив син Віктора Федоровича. 
До речі, з батьком Віктор може зіграти партію у великий теніс. "Не дуже добре граю, і батько мене весь час переграє. Серйозно! Теніс він дуже любить", - запевнив він. 
Вітя й Олі, може, колись хороми вибудує
Розповів Вітя і про деякі нюанси свого виховання. Так, за словами Януковича-молодшого, він у дитинстві міг і попустувати, і вікно розбити, але у його "шкільні справи батько не втручався". 
"Він хотів, щоб я сам розбирався б із тим, що накоїв - з однолітками, вчителями", - пояснив Вітя. Натомість через домашні витівки хлопець побоювався зустрічі з батьком. 
"Все покарання у нас зводилося до серйозної розмови, яку дуже важко було витримувати. Сама особистість батька мала дуже серйозний вплив на мене, іноді погляду тата було досить, щоб перестати пустувати і зробити висновки", - запевнив він.
На запитання, чи не лупив батько його по дупі, Вітя сказав: "Ну, можливо, бувало".
 Янукович давав синові по дупці
 По матеріалах http://tabloid.pravda.com.ua

1 коментар:

  1. "У його "шкільні справи батько не втручався...".
    Яблучко від яблуньки....

    ВідповістиВидалити


загрузка...