четвер, 6 січня 2011 р.

Бердичівлян кличуть на Майдан

Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає всіх українців, яким небайдужа доля країни, прийти 22 січня на Майдан Незалежності у Києві та відсвяткувати День соборності.
"Хотіла би зараз звернутися до всієї країни: я хочу всім нагадати, що 22 січня в Україні ми святкуємо, відзначаємо одне з найістотніших наших свят і подій. Це День соборності, день об'єднання. Тому 22 січня (я хочу саме зараз сказати і сподіваюся, що мене підтримають політики) скликати всіх людей доброї волі та відсвяткувати День соборності на тому місці, де ми завжди з вами збираємося. Це Майдан", — заявила Тимошенко.
Вона додала, що тільки так можна показати нинішній владі єдність народу.
За її словами, для того, щоб сьогодні змінити існуючу владу, необхідно обов'язково збиратися разом громадськості, народним депутатам, політикам, які не змінили свою орієнтацію, і досить чітко, крок за кроком планувати дії, пише "Дзеркало Полісся".
При цьому Тимошенко підкреслила, що рік правління нинішньої влади вже "все показав, що вони наробили і що треба реально робити".
За словами політика, усунути цю владу можна або шляхом парламентських виборів, або через Майдан.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар


загрузка...